خیمه شب بازی فرانسه در کنفرانس پاریس/ موضع تهران در قبال تحرکات سازشکارانه- 18:20 | 27\10\1395
مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امورخارجه: جمهوری اسلامی ایران با توجه به آنکه این رژیم نامشروع را به رسمیت نمی شناسد طبعا در هر اجلاسی که طرف صهیونیستی برای مذاکره در آن شرکت داشته باشد از نظر ما مردود است.
موضع عون در حمایت از مقاومت تغییر نمی‎کند/ عربستان خواهان استمرار تخاصم با لبنان نیست- 14:26 | 17\10\1395
احمد البحرانی: دیدار رئیس جمهور لبنان از عربستان بر مواضع وی در حمایت از مقاومت تاثیری نخواهد گذاشت/ ریاض فهمیده که تخاصم با لبنان هزینه بر است و باعث انزوای آنها در منطقه و جهان عرب می‌شود.
نفوذ در کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه دو راهبرد جدید تل‎آویو است- 10:54 | 14\10\1395
هانی زاده: دو رویکرد جدید در سیاست خارجی رژیم صهیونیستی نفوذ در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و نفوذ و تعمیق مناسبات اقتصادی با کشورهای آسیای میانه است.
اسراییل کانون توطئه‌های منطقه و جهان است/درانتخابات آتی عراق کاندید نمی شوم- 19:23 | 12\10\1395
نوری ابراهیم المالکی معاون رئیس جمهوری عراق که در تهران به سر می برد در گفت وگو با قدسنا اعلام کرد که رژیم اشغالگر قدس کانون اصلی توطئه ها علیه ملت های منطقه و جهان است.
رای ممتنع آمریکا بیشتر یک تبلیغ سیاسی و نه یک موضع ضد اسرائیلی است- 12:22 | 09\10\1395
پژوهشگر حوزه صهیونیسم: کارکرد تصویب قطعنامه اخیر سازمان ملل بیشتر برای افکار عمومی است که می خواهند وانمود کنند ما در مقابل اسرائیل موضع مستقلی داریم، درحالیکه این یک حرکت مقطعی است.
پیروزی حلب نشانگر بازیابی وحدت ملی در سوریه بود- 11:02 | 05\10\1395
شیخ الاسلام: جورج بوش پسر، دیوید کامرون، اولاند و سارکوزی، ملک عبدالله همه بر این نظر بودند که بشار اسد باید برود، اما همه آنها از صحنه کنار رفتند ولی بشار اسد همچنان قدرتمندانه در جهت منافع سوریه حرکت می کند.
فلسطین به صدر مطالبات جهان اسلام باز خواهد گشت- 11:50 | 28\09\1395
منوچهر متکی: با غلبه امت اسلامی بر این بحران های ساختگی و مقطعی دوباره توجهات امت اسلامی بویژه امت های منطقه و کشورهای عربی - اسلامی متمرکز بر موضوع فلسطین خواهند شد.
محور مقاومت در لبنان، موجب شکل دهی به جریان مقاومت در فلسطین شد- 18:43 | 26\09\1395
نایب رئیس حزب‌الله لبنان: اگر مقاومت به درستی انجام شود، حقوق فلسطینیان در سرزمین فلسطین محقق می شود و این موضوع به ما این قدرت را می دهد که کار ناتمام خود را به پایان برسانیم
«کنعانی مقدم»: انگلیسی‎ها پیمانکار ایجاد تفرقه در جهان اسلام هستند- 15:44 | 24\09\1395
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با قدسنا: اظهارات سخیف خانم ترزامی در اجلاس شورای همکاری خلیج فارس نشان داد انگلیسی‎ها همچنان پیمانکار آمریکایی‎ها در منطقه هستند.
«احمد الاسدی»: پیروزی‎های عراق و سوریه مقدمه آزادسازی قدس شریف است- 15:37 | 24\09\1395
سخنگوی حشد الشعبی عراق در گفتگو با قدسنا: پیروزی‎های سوریه و عراق باعث بازنگری در برخی معادلات منطقه‎ای خواهد شد و به طور قطع و یقین به منافع قدرتهای استکباری آسیب زیادی خواهد زد.
آزاد سازی حلب در سوریه مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی است - 13:06 | 24\09\1395
کارشناس روابط بین الملل در گفتگو با قدسنا: پیروزی هایی که در منطقه حلب اتفاق افتاد نوید بخش گسترش موج اسلام گرایی آن هم نه از نوع داعشی و تکفیری، بلکه از نوع اسلامی که مبتنی بر جهاد و مقاومت است می باشد.
کوشکی: ترامپ آماده حمایت و پشتیبانی بیشتر از رژیم صهیونیستی است- 17:23 | 22\09\1395
استاد دانشگاه تهران در گفتگو با قدسنا: سوابق گذشته نشان می‎دهد صهیونیست‎های افراطی بیشتر در مقاطعی آزادی عمل داشتند که جمهوری خواهان بر سر قدرت بودند.
«سیدعلی العلاق»: حشد الشعبی اسرائیل را دشمن شماره یک اسلام می‎داند- 17:12 | 22\09\1395
عضو ارشد فراکسیون حزب الدعوه اسلامی در گفتگو با قدسنا: حشد الشعبی اسرائیل را دشمن شماره یک اسلام می داند به همین دلیل باتمام دشمنان جهان اسلام از جمله صهیونیست ها مبارزه خواهد کرد.
عضو فراکسیون بدر: پس از نابودی داعش، مقاومت عراق پیشگام مبارزه با اسرائیل خواهد بود- 16:54 | 22\09\1395
«محمد ناجی» در گفتگو با قدسنا:اولویت مقاومت در عراق مبارزه با داعش وپاکسازی عراق از تکفیری‎ها است اما در مرحله ما بعد داعش، نیروهای مردمی در خط مقدم جبهه مبارزه با رژیم صهیونیستی حضور خواهند داشت.
تاکید عمار حکیم بر وحدت و تمامیت اراضی عراق/ پذیرش نیروهای خارجی بدون هماهنگی با بغداد امکانپذیر نیست- 12:23 | 22\09\1395
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق: ما بر وحدت و تمامیت ارضی کشورمان تاکید کرده و یادآور می‌شویم که جنگ آزادسازی با کمک ملت عراق انجام می‌شود و حاضر به پذیرش نیروی خارجی بدون هماهنگی با دولت نیستیم.
روابط ترامپ – نتانیاهو بهتر از دوران اوباما خواهد بود- 9:45 | 30\08\1395
کارشناس روابط بین الملل در گفتگو با قدسنا: روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی راهبردی تر از آن است که تغییر رئیس جمهور در آمریکا تغییری در آن ایجاد کند بنابراین با روی کارآمدن ترامپ هیچ گونه تغییری در این معادله ایجاد نخواهد شد.
کارشناس آمریکایی: صهیونیسم بخشی از پلیس قاتل در آمریکاست- 12:14 | 28\08\1395
«رندی شورت» مفسر و تحلیلگر سیاسی آمریکایی در گفتگو با قدسنا: من واقعا با حکومت بی رحم صهیونیست مخالفم. اسرائیل تهدیدی برای صلح است اما آمریکا تهدید بسیار بزرگتری برای صلح و امنیتی جهانی است.
هانی زاده: ترامپ همچنان به صهیونیست ها پایبند خواهد بود- 11:36 | 27\08\1395
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با قدسنا: در سیاست خارجی آمریکا هیچ گونه تغییری نسبت به مسئله فلسطین بوجود نخواهد آمد و ترامپ همچنان متعهد به تامین امنیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.
ایرانی: نتانیاهو به دنبال استحکام روابط با ترامپ است- 9:41 | 26\08\1395
مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امورخارجه در گفتگو با قدسنا: همه طرف هایی که در آمریکا روی کار می آیند، التزام و تعهد عملی نسبت به حمایت از رژیم صهیونیستی و جلوگیری از تضعیف این رژیم دارند.
آینده سرزمین فلسطین را باید خود ملت فلسطین تعیین کنند- 13:11 | 25\08\1395
سید هادی خامنه ای در گفتگو با قدسنا: تنها مردم فلسطین هستند که حق دارند برای آینده سرزمین شان تصمیم گیری کنند نه آنهایی که از اروپا و سایر نقاط به سرزمین فلسطین آمده اند و آن را غصب کرده اند.
12345678910...
اخبار فلسطین
خیمه شب بازی فرانسه در کنفرانس پاریس/ موضع تهران در قبال تحرکات سازشکارانه
مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امورخارجه: جمهوری اسلامی ایران با توجه به آنکه این رژیم نامشروع را به رسمیت نمی شناسد طبعا در هر اجلاسی که طرف صهیونیستی برای مذاکره در آن شرکت داشته باشد از نظر ما مردود است.
اخبار فلسطین
فریاد فلسطین امروز به موشک تبدیل شده است/ رژیم صهیونیستی پیش از 25 سال نابود خواهد شد
هفتمین همایش غزه نماد مقاومت از سوی جمعیت دفاع از ملت فلسطین امروز شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۵ در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور مقامات ارشد لشکری و کشوری برگزار شد.
اخبار فلسطین
فلسطین در کانون توجهات جهانی؛ پیام ها و پیامدها
اینک اما با نزدیک شدن به پایان نمایش داعش و النصره در عراق و سوریه باردیگر فلسطین در اولویت کشورهای محور مقاومت قرار گرفته و چه بسا با پیروزیهای اخیر این محور در منطقه حلقه جدیدی علیه اسراییل شکل گیرد که...